FAQ

FLOWAIR stale tworzy innowacyjne rozwiązania dla branży grzewczo-wentylacyjnej. Zależy nam aby funkcjonalność naszych produktów była zrozumiała dla naszych klientów dlatego poniżej przygotowaliśmy listy najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących produktów. Wśród kategorii znajdą Państwo również pytania z zakresu serwisu i działalności firmy. Wierzymy, że pozwolą one poszerzyć Państwa wiedzę o firmie FLOWAIR.

Tak, urządzenia posiadają wodoszczelny i pyłoszczelny wentylator o stopniu ochrony IP66. Ponadto urządzenia posiadają wzmocnione lamele, dzięki czemu nie ulegają odkształceniu po czyszczeniu.

W obiektach, gdzie występuje intensywne zapylenie powietrza, duże stężenie amoniaku, wysoka wilgotność najlepiej sprawdzają się nagrzewnice AGRO/AGRO SP. Urządzenia posiadają wymiennik ciepła zabezpieczony specjalną powłoką antykorozyjną odporną na amoniak. Ponad dwukrotnie zwiększona odległość między lamelami w stosunku do standardowych nagrzewnic zapobiega zapychaniu wymiennika. Zastosowane lamele mają wysoką sztywność , dzięki zwiększeniu ich grubości. Otwierana obudowa w AGRO SP ułatwia prace konserwacyjno-serwisowe. Łatwa w demontażu tacka ociekowa z korkiem spustowym w AGRO pozwala na proste usunięcie zanieczyszczeń po jego myciu.

Ze względów na trudne warunki występujące na chlewni najlepiej sprawdzają się nagrzewnice AGRO HP. Urządzenie oprócz otwieranej obudowy posiada podwójnie zabezpieczony wymiennik ciepła dający my wysoką odporność chemiczną. Szczegóły w dtr.